کانادا و شرایط آب و هوایی این کشور
    
تعداد بازدید: 10155
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/9/3

جمعیت کانادا بیش از 35 میلیون نفر است که این تعداد، جمعیت کوچکی را تشکیل می دهد در مقایسه با سطح مساحت کشور کانادا. اکثریت مردم کانادا در مناطق شهری زندگی می کنند. بطور کلی کانادا دارای 4 منطقه است و اکثر مردم در یکی از این چهار منطقه زندگی می کنند: جنوب انتاریو، منطقه مونترال، شهر ونکوور و کالگری-ادمونتون. نود درصد از جمعیت کانادا در 160 کیلومتری مرز ایالات متحده زندگی می کنند، در حالی که شمال کانادا به علت شرایط آب هوایی که دارد کم جمعیت است.

کانادا را کشور چهار فصل می نامند: زیراکه این کشور فصل های بهار، تابستان، پاییز و زمستان را در خود تجربه می کند. در کانادا بهار و پاییز فصل های گذرا هستند تابستان که بین ماه های ژوئن و سپتامبر رخ می دهد می تواند گرم و مرطوب با دمای بالاتر از 30 درجه سانتیگراد باشد. زمستان در کانادا در اکثر مناطق کشور بسیار سرد است و درجه حرارت آن معمولا کمتر از 0 درجه سانتیگراد است. برف در کانادا می تواند زمین را از هر نقطه از دسامبر تا اوایل ماه آوریل پوشش دهد. بعضی مناطق در کانادا که ساحلی هستند مانند ونکوور و ویکتوریا اغلب زمستان های پر بارش را تجربه می کنند.

 

 

از   4   رای
7.38

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane رضا 2/11/1397
من 21 سالم هست آیا میتونم بدون مدرک زبان برای کالج اقدام کنم؟
 Manager        27/11/1397
بله دوره های زبان در کالج برگزار می شود که این دوره ها امکان آشنایی با محیط دانشگاه، دانشجویان بین المللی و زبان را برای دانشجویان فراهم می‌کند.