دوره طراحی جواهر ساز ی در دانشگاه های کانادا
    
تعداد بازدید: 2572
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/6/20

دوره طراحی جواهر ساز ی در دانشگاه های کانادا

داشتن استعداد هنری از لزومات رشته جواهر سازی می باشد . در بسیار ی از دانشگاههای کانادا رشته جواهر سازی به صورت پیشرفته به متقاضیان این رشته آموزش داده می شود. دانشگاههای کانادا با در اختیار گذاشتن دانش عمیق در زمینه ساخت جواهرات و مهارت لازم در زمینه ریختگری، فلزکاری این امکان را به هنرجویان می دهد، این رشته را به صورت تخصصی با  استفاده از تکنیک های مختلف مانند لحیم کاری، سنگ زنی، سوهان و آهنگری به پایان برسانند.

دوره طلا سازی دارای تکنیک های مدرن و سنتی برای کار با طلا ، پلاتین و نقره می باشد. در طی این دوره متقاضیان با مهارتهای فنی، مهارتهای اساسی تجارت مانند تبلیغ و فروش آشنا خواهند شد.

دانشگاهای اونتاریو با ارائه برنامه های جواهر سازی این امکان را به متقاضیان می دهد که مهارتهای لازم در این زمینه را  در طی دوران  تحصیلی بهمراه ارائه کارگاههای متداول با امکانات پیشرفته کسب نمایند . فرصتهای شغلی در این رشته این امکان را به بسیاری از متقاضیان می دهد که بتوانند در شغلهایی مثل تعمیر جواهرات، خرید و فروش جواهرات ، طلا سازی و نقره سازی شروع به فعالیت نمایند. از جمله مدارک لازم برای این دانشگاه شامل دیپلم دبیرستان  به همراه ارائه نمونه کار می باشد. میانگین حقوق پایه برای فارغ التحصیلان جواهرات بین 25000 تا 30000 دلار در سال است.

 

از   3   رای
6.5

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.