جدیدترین پذیرش ساسکاچوان کانادا با کاهش حداقل امتیاز
    
تعداد بازدید: 2868
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/4/3

ایالت ساسکاچوان کانادا در جدیدترین پذیرش خود از اکسپرس اینتری در تاریخ ۲۰ جون ۲۰۱۹، تعداد ۴۷۹ دعوتنامه استانی برای متقاضیان این سیستم صادر کرد. از این تعداد، جمعاً ۲۶۸ دعوتنامه برای متقاضیانی صادر شده، که در زیرمجموعه اکسپرس اینتری یعنی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان (SINP) حضور داشته اند. این پذیرش ساسکاچوان از ناک های خاصی انجام شده و البته بعد از پذیرش، هیچ ناکی از لیست حذف نشده است.

 

متقاضیان اکسپرس اینتری‌ای که از طرف ایالت ساسکاچوان انتخاب شده اند، ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازات فعلی اکسپرس اینتری خود، کسب می کنند و بدین ترتیب دولت کانادا به طور قطع در دور بعدی از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم دعوت خواهد کرد. متقاضیان اکسپرس اینتری علاوه بر داشتن معیارهای دیگر، باید در یک شغل دارای مهارت بالا که در فهرست مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان قرار دارد، دارای سابقه کار باشند.

همچنینایالت ساسکاچوان برای ۲۱۱ متقاضی مشاغل مورد نیاز (Occupations In-Demand) دعوتنامه صادر کرد. این زیرمجموعه به سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرتبط نیست و برای کارگران خارجی‌ای که علاوه بر داشتن معیارهای دیگر، در یکی از مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان سابقه کار دارند نیز، باز است.

جالب است بدانید که داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای ساسکاچوانی برای هیچکدام از دسته های اکسپرس اینتری و یا متقاضیان زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز اجباری نیست. فرایند انتخاب از اکسپرس اینتری و زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز بر مبنای سیستم ابراز علاقه‌مندی (EOI) عمل می کند.

متقاضیان مهاجرتی که تمایل دارند از طرف هر یک از این دو زیرمجموعه ذکر شده برای مهاجرت در نظر گرفته شوند ابتدا باید یک پروفایل ابراز علاقه‌مندی یا EOI بسازند و اطلاعات مورد نیاز را در مورد تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و یا فرانسه و معیارهای دیگر ثبت کنند.

پروفایل‌ها بر اساس پاسخ هایی که متقاضیان به سوالات می دهند امتیازدهی می‌شوند. متقاضیانی که ۶۰ امتیاز یا بالاتر را کسب می‌کنند وارد صف انتظار متقاضیان واجد شرایط اکسپرس اینتری یا زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز می‌شوند. مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متناوب از صف انتظار بیرون کشیده می شوند.

در دوره انتخاب ۲۰ جون ۲۰۱۹ ساسکاچوان، حداقل امتیاز انتخاب شده از میان متقاضیان اکسپرس اینتری ۶۸، و همچنین حداقل امتیاز انتخاب شده از دسته متقاضیان مشاغل مورد نیاز نیز، ۶۸ بوده است.

 

از   1   رای
10

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane شیرمحمد بلوچ ریگی نسب 26/7/1398
عالی است