تحصیل داروسازی در دانشگاه کامنیوس در اسلواکی
    
بازدید: 3752
    

مدرک: داروسازی

محل تحصیل: شهر براتیسلاوا، جمهوری اسلواکی

زبان تحصیل: انگلیسی

مراحل درخواست: آزمون ورودی

شهریه سالیانه: 7500 یورو

دوره تحصیل: 5 سال

مدرک تحصیلی: پزشک عمومی (MUDR)

سال تاسیس: 1952

 

"دانشجویان داروسازی دانشگاه کامنیوس در مورد روش های درمان پزشکی در آینده می آموزند."

                                                                                                    شعار دانشکده داروسازی دانشگاه کامنیوس (کمنیوس)

 

در حال حاضر، صنعت دارویی در حال ساخت و توسعه بیش از 7000 دارو جدید است. فقط در جمهوری اسلواکی به تنهایی، صنعت داروسازی بیش از 34 میلیون یورو را سالیانه در بخش دارو سازی سرمایه گذاری می کند. از شهریور ماه امسال، دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه کامنیوس این فرصت را در اختیار دارند که با روش های درمان پزشکی در آینده آشنا شده و آموزش ببینند. در همکاری با متخصصان پزشکی، انجمن صنعت داروسازی خلاق اسلواکی (AIFP)، مستقیما دانشجویان را از نوآوری های جدید در پزشکی باخبر می سازد.

فارغ التحصیلان رشته داروسازی از دانشکده پزشکی دانشگاه کامنیوس با کسب دانش و مهارت های عملی در زمینه های شیمی، بیولوژی، پزشکی و به ویژه داروسازی در طول دوران تحصیل خود، برای وارد شدن به بازار کار آماده می شوند. دانشجویان بعد از گذراندن این دوره 5 ساله، مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت می کنند. این جمله به این منظور است که دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه کامنیوس (کمنیوس) در طول دوران تحصیل 5 ساله خود بخش کارشناسی و کارشناسی ارشد را با هم می گذرانند و در نهایت مدرک ارشد را دریافت می کنند؛ که همین مسئله بزرگترین مزیت تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه کامنیوس (کمنیوس) می باشد.

 

 موسسه حقوقی آریانا بین الملل از موسسات معتبر مشاوره حقوقی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور اسلواکی از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در اسلواکی است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به اسلواکی و اخذ تابعیت و اقامت اسلواکی از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه حقوقی آریانا بین الملل تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به اسلواکی بهره مند گردید.

 

 

 

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.