ویزای مولتی (Multiple) کانادا
    
بازدید: 2978
    

دارندگان ویزای توریستی کانادا اجازه ورود به کانادا و اقامت در آن کشور را برای مدت معین خواهند داشت. افراد بسیاری با هدف اقامت کوتاه مدت به کانادا سفر می کنند این افراد نیازمند ویزای توریستی هستند، مگر اینکه اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دریافت کرده باشند. دارندگان این ویزا با هدف دیدن اقوام ، آشنایان ، شرکت در همایش های علمی، کنفرانس‌ها، همایش ها یا ملاقات‌های کاری به کانادا می‌‍‌روند.

ویزای مولتی کانادا:

ویزای مولتی ویزای توریستی 5 ساله می باشد که به متقاضیان واجد شرایط داده می‌شود. این ویزا به مدت اعتبار پاسپورت افراد بستگی دارد و افرادی که این ویزا را دریافت می‌کنند هر بار به مدت 6 ماه می توانند در خاک کانادا اقامت داشته باشند اما دارندگان این ویزا اجازه کار یا تحصیل در این کشور را ندارند

تفاوت بین ویزای سینگل و مولتی کانادا چیست؟

تفاوت اصلی بین این دو نوع ویزا این است که ویزای سینگل اجازه ورود به کانادا را فقط یک بار ولی برای ویزای مولتی چندین بار فرد اجازه ورود به خاک کانادا را دارد.

 

شرایط ویزای مولتی کانادا:

داشتن دعوتنامه کانادا از اساسی ترین موارد برای گرفتن ویزای توریستی می باشد .همچنین داشتن سفر قابل قبول مثل سفر به انگلیس، آمریکا، ژاپن، استرالیا، اتحادیه اروپا (ویزای شنگین) گرفتن این ویزا را برای متقاضیان این ویزا آسان تر خواهد کرد.

هزینه ویزای توریستی کانادا:

هزینه ویزای مولتی کانادا در واقع مربوط به هزینه‌های ثبت نام و جلسات مشاوره برای متقاضی است. از این رو هزینه ویزای مولتی کانادا برای متقاضیان این ویزا که دارای شرایط لازم باشند 420 دلار است.

هزینه این ویزا بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی  برای هر فرد معادل 100 دلار کانادا است برای خانواده 5 نفره معادل 500 دلار کانادا است.

هزینه انگشت نگاری ویزای کانادا برای هر نفر معادل 85 دلار است و برای خانواده 2 نفره و بیشتر185 دلار کانادا است.

مراحل اخذ این ویزا شامل ترجمه مدارک، پر کردن فرم ها و در نهایت پرداخت هزینه و ارائه مدارک لازم است.

 مدارک مورد نیاز سفارت:

پاسپورت با حداقل 2 سال اعتبار

اصل گذرنامه فرد متقاضی با 6 ماه اعتبار به همراه گذرنامه های پیشین در صورت وجود

گواهی بانکی به روز که نشان دهنده آخرین وضعیت مالی

عکس

ترجمه شناسنامه

ترجمه سند ازدواج برای افراد متأهل

ترجمه اسناد و مدارک مالی ( سند ملکی، سند محل کار)

ترجمه گواهی شغلی

گواهی اشتغال کار

ترجمه کارت پایان خدمت

لیست تمام سفرها

موسسه حقوقی آریانا بین الملل از موسسات معتبر مشاوره حقوقی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در کانادا است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت و اقامت کانادا از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ اقامت کشور کانادا از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه حقوقی آریانا بین الملل تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به مجارستان بهره مند گردید.

 

 

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.