دانشگاه ووج یا لودز (University of Lodz) در لهستان
    
بازدید: 10910
    

دانشگاه ووج یا لودز در سال 1945 تاسیس شد و مدتهاست یکی از بزرگترین و محبوب ترین دانشگاه های لهستان است. تعداد 12 دانشکده و واحد آموزشی در 90 حوزه تحصیلی و 160 تخصص در این دانشگاه حضور دارند. علاوه بر این دانشگاه ووج یا لودز در مقطع دکتری، بیش از 50 دوره آموزشی و همچنین دوره های مختلف به زبان انگلیسی و فرانسوی ارائه می دهد. بیش از 32000 دانشجو در دانشگاه ووج یا لودز حضور دارند. هر سال بیش از 2300 دانشجوی بین المللی که در لندن تحصیل می کنند در برنامه های مبادله دانشجو در دانشگاه ووج یا لودز قرار می گیرند. این دانشگاه یکی از تنها شش دانشگاه لهستانی است که جایگاه قابل قبولی را در رتبه بندی جهانی موسسه QS (بهترین شهرهای دانشجویی) به دست آورده است.


چرا دانشگاه ووج یا لودز (University of  Lodz)
دانشگاه ووج یا لودز دارای قدیمی ترین و شناخته شده ترین دانشگاه لهستان برای دانشجویان خارجی است که از سال 1952 تا اکنون به 25000 دانشجوی بین المللی سرویس داده است. این دانشگاه دوره های مختلف یک ماهه، 5 ماهه و 9 ماهه را برای تحصیل ارائه می کند. روابط بین المللی این دانشگاه در اکثر نقاط جهان قابل مشاهده است. در حال حاضر در موافقت نامه های همکاری مستقیم دانشگاه ووج یا لودز با 400 قرارداد با 700 دانشگاه و شرکت و موسسات تجاری امضا کرده است تا هم روابط صنعتی و هم تبادل دانشجو را برقرار سازد.
یکی از بزرگترین و مدرن ترین کتابخانه های دانشگاهی لهستان در دانشگاه ووج یا لودز واقع است. در حال حاضر تعداد مجموعه آن 3 میلیون جلد است. همچنین این دانشگاه دسترسی به مراکز ورزشی پیشرفته ای را فراهم می کند. علاوه بر این دانشجویان می توانند در جوامع فرهنگی و اجتماعی مختلف و باشگاه های علمی، انجمن ها و سایر سازمان های دانشگاهی شرکت کنند.


 موسسه حقوقی آریانا بین الملل از موسسات معتبر مشاوره حقوقی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور لهستان از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در لهستان است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به لهستان و اخذ تابعیت و اقامت لهستان از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به لهستان و اخذ اقامت کشور لهستان از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه حقوقی آریانا بین الملل تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به لهستان بهره مند گردید.  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.