اقامت تحصیلی در لهستان
یکشنبه 2 دی 1397
    
بازدید: 2254
    

- چرا تحصیل در لهستان :
سیستم آموزشی دانشگاه های لهستان تاریخچه 650 ساله دارد. ده ها جایزه نوبل به هنرمندان لهستانی، دانشمندان و دیگر شخصیت های عمومی اهدا شد. نمونه آن ماری کوری است که یکی از چهار شخصیت جهانی می باشد که دوبار جایزه نوبل را دریافت کرده است. همچنین دانشگاه های با کیفیت و دارای رنکینگ بالا امکان پیشرفت را برای دانشجویان فرآهم می آورد. و هزینه زندگی در لهستان پایین تر از بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا است. مبلغ 200 تا 500 یورو برای پوشش کل هزینه های اساسی مسکن، غذا و حمل و نقل کافی است. لهستان بسیار امن تر از بسیاری از کشورهای اروپایی است. حتی کشورهای شمال اروپا که به عنوان کشورهای بسیار امن شناخته شده اند، میزان جرم بیشتری نسبت به لهستان دارند. این کشور برای دانشجویان بین المللی از تمام نژادها، باورها و ریشه ها کاملا امن است. فرهنگ لهستانی در جهان شناخته شده است. پنج نویسنده لهستانی جایزه نوبل جایزه گرفتند. این کشور همچنین در صنعت موسیقی و فیلم سازی در جهان مطرح است. نمایشگاه های کتاب، کنسرت ها، رشته های ورزشی و فوتبال و سایر سرگرمی ها به بهترین شکل در لهستان رایج است.
- بورسیه های تحصیلی در لهستان:
لهستان از طریق دولت، بنیادهای مختلف و دانشگاه ها به دانشجویان بورس تحصیلی ارائه می دهد. این خدمات برای دانشجویان زبان لهستانی، متقاضیان معلول، همچنین دانشجویان بین المللی از اتحادیه اروپا و از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا در دسترس هستند. برخی از این کمک هزینه ها را در زیر می بینید.
بورس تحصیلی در موافقتنامه های دو جانبه: این بورسیه توسط توافق دولت لهستان با شرکای خارجی آن تامین مالی می شود. 
بورسیه CEEPUS : این برنامه شامل 16 کشور مرکزی و شرقی اروپا است که دانشجویان آنها از پرداخت هزینه های تحصیل و پرداخت کمک های مالی توسط کشور میزبان معاف هستند.
بورسیه شرکای شرقی لهستان: این کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان بلاروس برای تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شود و از سوی بنیاد کنستانتی کالینوفسکی تامین می شود.
بورس تحصیلی برای شهروندان کشورهای در حال توسعه : این کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان در سطح PhD در زمینه های مهندسی ارائه میشود که توسط دولت لهستان تامین می گردد.
بورسیه فولبرایت: این برنامه اساسا برای تأمین بودجه تبادل دانشجو بین یونان و لهستان است.

 موسسه حقوقی آریانا بین الملل از موسسات معتبر مشاوره حقوقی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور لهستان از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در لهستان است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به لهستان و اخذ تابعیت و اقامت لهستان از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به لهستان و اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه حقوقی آریانا بین الملل تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به لهستان بهره مند گردید.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.