دریافت پذیرش از دانشگاه

در این مرحله از طرف دانشگاه فرم پذیرش صادر می شود البته صدور این فرم بستگی دارد به صداقت متقاضی در تکمیل فرم ثبت نام و تحویل به موقع و کامل مدارک به دانشگاه مورد نظر.

نکته اساسی در این مرحله این است که؛ شرط ورود به برخی دانشگاه ها، شرکت در آزمون ورودی و کسب نمره قبوای است. برخی دانشگاه ها در این مرحله اقدام به مصاحبه حضوری با متقاضی نموده و با توجه به توانایی های متقاضی و میزان نمره کسب شده در آزمون ورودی بورسیه را تعیین می کنند. پس از آن متقاضی می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

کاملاً واضح است که یک مشاور متخصص و با تجربه می تواند راهنمای مجربی برای متقاضی در امر مصاحبه باشد. مؤسسه حقوقی آریانا بین الملل با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت درخشان در ایران و اروپا، همچنین نماینده رسمی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایران می باشد که با بهره گیری از وکلا و مشاوران متخصص، آماده راهنمایی شما در تمام مراحل مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ویزای تحصیلی و کاری می توانید با مؤسسه حقوقی آریانا بین الملل تماس حاصل نموده و از اطلاعات مشاوران متخصص ما بهره مند گردید.